Vstup pro partnery
Telefon 8 - 18 hod
+420 606 612 654

TESS - CRM Systém

Zpět

Ahoj jsem TESS a vítám Vás

„Dlouhou dobu pracujeme na systému, který dokáže efektivně podpořit Vaše podnikání. Zaměřujeme se na základní principy možnosti získat nové zákazníky a klienty, díky čemu můžete nastartovat další kanál v rámci rozvoje Vaší společnosti – OFFLINE kanál“ TESS Vaše pohodlná cesta k zákazníkům.

Jsem systém s podporou krátkých, ale velmi efektivních dotazníků. Umožňuji partnerům, aby si sami stanovili své priority a díky tomu dosáhli maximálních výsledků. Díky mě můžete velmi rychle nastartovat další kanál, který Vám bude pravidelně přinášet nové a nové zákazníky. A to na denní bázi!!!

Spolupracuji s řadou velmi precizně vyškolených profesionálních operátorů a tazatelů, kteří denně sbírají data od zákazníků. Tyto poté ve mně naleznete přehledně srovnána a díky velmi účinné filtraci si vyselektujete přesně potřebné informace pro Váš obchod. Díky tomu Vám stačí šikovný obchodník, který je okamžitě dokáže měnit na obchodní příležitosti.

„Denně pro Vás dokážeme aktuálně vytěžit 300 – 400 krátkých dotazníků.

Starám se také o veškeré statistiky výtěžnosti, díky čemuž přehledně vidíte, kolik Vás stojí přivedení 1 konkrétního zákazníka. Jsem TESS a vše co dělám, dává obchodní smysl.

Vyzkoušejte se mou spolupráci a objevte nové obchodní příležitosti.

© 2014 - 2023
SSP COMPANY S.R.O. - www.sspc.cz

KONTAKTUJE NÁS

Něco Vás zajímá nebo se chcete na cokoliv zeptat?

[Po-Pa, 8 - 18 hod]
Využíjte náš HELP LINK na čísle 606 612 654

Nechce se Vám volat?
Napište na náš email info@sspcompany.cz nebo využijte náš kontaktní formulář, my Vám během jednoho pracovního dne odpovíme.