Vstup pro partnery
Telefon 8 - 18 hod
+420 606 612 654

Telemarketing

Zpět

SSP COMPANY se transformovala z telemarketingové společnosti na servisní organizaci, která zastřešuje střední a menší call centa. Díky dlouhodobé spolupráci s poskytovately služeb, mezi které patří telekomunikační, energetické, internetové, bankovní, potravinářské, automobilové a jiné společnosti, přinášíme zajímavé projekty pro námi zastřešené partnery a zajišťujeme kompletní back office.

Ať už se jedná o jakýkoliv typ služby, zásadní je kvalitní výkon telefonního operátora, který je utvářen nepřetržitým procesem vzdělávání. Základní dovednosti jsou produktové a prodejně-argumentační.
Důležitou součástí fungování dobrého call centra je pravidelná kontrola a rozbor hovorů, práce s CALL SCRIPTEM, kontrola obsahu zápisů do CRM a vynikající zpětná vazba pro operátory a poskytovatele služeb.

V rámci naší práce vždy vybíráme pouze špičková call centra s moderní technologií volání, efektivním systémem školení a vynikající prací s operátory. Díky tomu věnujeme každému Vašemu produktu profesionální péči.

V rámci naší práce realizujeme také intenzivní vzdělávání v podobě T-kurzu, což výrazně pomáhá rozvíjet osobnosti obchodníků a telefonních operátorů.

Pasivní telemarketing

Služby INFO linky pro příchozí hovory, cílené projekty zaměřené na Vaše stávající zákazníky, kampaně, akce, a další služby pasivního volání.

Více informací

Aktivní telemarketing

Máte produkt, který lze nabídnout zákazníkům skrze operátora linky? Pak je tato služba právě pro Vás! Naši operátoři jsou profesionální prodejci.

Více informací

Jazykové call centrum

Je Vaším cílem prodávat Vaše produkty mimo území ČR. Pak je tato služba tou správnou pro pokrytí Vaší potřeby.

Více informací

T-kurz

Kurz pro obchodníky, operátory a manažery – naučíme Vás volat a být v tom efektivní. Zvýšíme Vaše obchodní úspěchy minimálně o 20%.

Více informací

Minicall.cz

Služba pro okamžitý růst Vašeho podnikání dostupná pro každého od živnostníků až po korporace. Plně škálovatelná již od projektů od jeden den.

Prohlédnout si web

© 2014 - 2023
SSP COMPANY S.R.O. - www.sspc.cz

KONTAKTUJE NÁS

Něco Vás zajímá nebo se chcete na cokoliv zeptat?

[Po-Pa, 8 - 18 hod]
Využíjte náš HELP LINK na čísle 606 612 654

Nechce se Vám volat?
Napište na náš email info@sspcompany.cz nebo využijte náš kontaktní formulář, my Vám během jednoho pracovního dne odpovíme.